+48 71 335 49 77; +48 71 335 49 78

biuro@teatrkomedia.com

MARC CAMOLETTI

Pomoc domowa

Reżyseria: Wojciech Dąbrowski

Czas trwania: 120 minut

Autor: Marc Camoletti

Adaptacja: Bartosz Wierzbięta

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Muzyka: Bartosz Pernal

Opracowanie muzyczne: Paweł Dobosz

Kostiumy: Zofia de Ines

Światła: Alicja Pietrucka

Opis spektaklu

Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, miedzy innymi do filmów: „Shrek", „Madagaskar", „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra") – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki "Boeing, Boeing".

Ten błyskotliwy tłumacz postanowił postać Nadii z "Boeing Boeing" (Dorota Wierzbicka-Matarrelli) przenieść w nowe realia, w inne życiowe sytuacje. I tym razem akcja spektaklu rozgrywa się w domu Maxa (Wojciech Dąbrowski)i Joli (Katarzyna Skoniecka)prowadzonym przez obdarzoną ciętym, inteligentnym dowcipem -sprawdzoną już " w boju" pomoc domową.

Małżeństwo, zdrada, chęć przeżycia miłosnej przygody, sex, doświadczenie i młodość (Ilona Lewandowska i Kornel Sadowski)ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomicie przetłumaczone dialogi, gwarantują tej sztuce podobny sukces jaki odniósł ulubiony przez widzów "Boeing Boeing". Plejada wspaniałych polskich artystów sceny - kostiumy Zofia De Ines ,muzyka Bartosz Pernal, scenografia Wojciech Stefaniak to już absolutna wisienka na naszym Teatralnym torcie . Osłodźcie nim sobie codzienną rzeczywistość i skosztujcie naszego Teatru.

Prapremiera- Teatr Powszechny w Łodzi

SPONSOR STRATEGICZNY

Rzetelna Firma


Serdeczne podziękowania kierujemy dla Galerii Wnętrza na Bielanach Wrocławskich za użyczenie fotela Proust firmy Magis

Galeria Wnętrzna


Obsada

Dorota Wierzbicka-Matarrelli

Katarzyna Skoniecka

Ilona Lewandowska

Wojciech Dąbrowski

Kornel Sadowski/Jakub Giel

Galeria

Video