Drodzy Widzowie,


przez ponad 23 lata działalności Wrocławskiego Teatru Komedia przyzwyczailiśmy się do Państwa licznych odwiedzin w naszych skromnych, teatralnych progach. Państwa frekwencja i przywiązanie do naszego repertuaru budzą w nas w dumę i olbrzymią wdzięczność.


Dziś to teatr może zapukać do Państwa drzwi i sprawić, by w tym specyficznym czasie uśmiech zagościł na Państwa twarzach. Nie ukrywamy, że rola gospodarza wychodzi nam najlepiej, ale chętnie wcielimy się również w postać gościa (nie)proszonego.

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy przygotować dla Państwa prezenty. Stworzyliśmy cykl trzech spektakli on-line: „Boeing Boeing”, „Pomoc domowa” oraz „Przyjazne dusze”, z których przeprowadzimy transmisję na żywo. Każda ze sztuk odbędzie się w grudniu pod patronatem Prezydenta Wrocławia – Jacka Sutryka.


W tym świątecznym okresie, wszyscy nasi widzowie mogą zakupić bilet na spektakl on-line w symbolicznej cenie 26 i 45 złotych. To ciekawa alternatywa na spędzenie wieczoru w gronie najbliższych.


Jeżeli przed ekranem zasiądzie więcej niż 1 osoba, prosimy o wykupienie biletu grupowego.


Zakupiony przez Państwa bilet to cegiełka umożliwiająca Wrocławskiemu Teatrowi Komedia stanie na straży uśmiechu i kultury w tych trudnych czasach.

BOEING BOEING

5 grudnia - godz. 20:00

POMOC DOMOWA

12 grudnia - godz. 20:0